III Święto Gorsetów - Spotkanie Gorseciar Katowice

15.7.18


III Święto Gorsetów uważam za udane w 100%! Spotkania z Wami są dla mnie zawsze ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii. Wspaniale zobaczyć się ponownie ze stałymi uczestniczkami i poznać nowe osoby, które również pasjonują się gorsetami. Nigdy nie wiadomo kto do nas zawita - uwielbiam ten element zaskoczenia. Rozmowa z inspirującymi ludźmi napędza mnie do działania. 

Święto Gorsetów odbywa się już trzy lata. Tym razem zorganizowałam spotkanie w innym miejscu - w Małym Kredensie w Katowicach. Wybór okazał się bardzo dobry. Wystrój przypadł nam do gustu i udało się zrobić sporo fajnych zdjęć. Zobaczcie sami :)


Najnowsze dzieło SnowBlack Corsets testowała Klaudia.         


         


 Ręcznie malowany gorset marki Crash Art
Monika - właścicielka i pomysłodawczyni projektu jest przesympatyczną osobą! Miło było poznać :)

  


       
Śliczna Sara zapewniła nam dodatkową atrakcję natychmiastowymi zdjęciami.
Połączenie gorsetu i spodni jest znacznie mniej spotykane, więc myślałam, że zaskoczę Martę swoją stylizacją - co jak widać się nie udało :D


Nowe twarze! Noemi szyje biustonosze - wymiana wiedzy nastąpiła :)Lawendowy overbust z jedwabiu dupioni wykonała dla Sary na urodziny Marta (SnowBlack Corsets).

       Piękny malunek henną wykonała własnoręcznie na własnej ręce Hanna :)

Cieszę się, że rozdawane przeze mnie przypinki służą!

Dziękuję wszystkim za przybycie! Jestem nadal pod wrażeniem, że tak szybko udało się nam zintegrować i znaleźć wspólny język. Bawiłam się doskonale i już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania :)


Fotorelacje z poprzednich spotkań:

You Might Also Like

0 komentarze » • • •

Like me on Facebook

Followers

Subscribe