O MNIEGorsety są moją ogromną pasją od wielu lat. Interesuję się tematyką gorsetów i gorseciarstwa we wszystkich aspektach. Chętnie dzielę się wiedzą specjalistyczną oraz swoim wieloletnim doświadczeniem. Moja kolekcja gorsetów liczy obecnie ponad 80 sztuk.

Gdy rozpoczynałam swoją przygodę z tą częścią ubioru, w Polsce nie było bloga poświęconego gorsetowym recenzjom ani stron edukacyjnych w języku polskim. Postanowiłam zatem stworzyć własny blog - taki, jaki sama chciałabym czytać.

Od początku zależało mi na dostarczeniu Odbiorcom wartościowych i użytecznych informacji w prosty oraz przystępny sposób. Przez szacunek dla Czytelnika nieprzerwanie staram się profesjonalnie, rozsądnie i starannie prowadzić bloga, dostarczając poprawne merytorycznie treści i oprawę graficzną wysokiej jakości. Artykuły zawsze piszę rzetelnie, obiektywnie i niezależnie. Staram się przedstawiać zagadnienia jak najobszerniej i szczegółowiej, a zarówno w nieskomplikowanej i przejrzystej formie.
Tworzę posty opierając się o wiadomości z rzetelnych źródeł pisanych, informacje od doświadczonych osób zajmujących się gorseciarstwem oraz na podstawie wieloletnich, własnych doświadczeń, a także konsultacji z profesjonalnymi gorseciarkami i doświadczonymi specjalistami z branży modowej.

Nie czerpię żadnych pieniężnych korzyści z prowadzenia bloga. Robię to z czystego i głębokiego zainteresowania, dzięki czemu mogę Wam pomagać i obiektywnie doradzać w tej dziedzinie.

Co znajdziesz na blogu
____________________________________________________________________

Na moim blogu znajdziesz treści przeznaczone zarówno dla początkujących i rozpoczynających przygodę z gorsetami, jak i dla zaawansowanych entuzjastek tej części ubioru. Swoją aktywną działalnością staram się obalać wszelkie gorsetowe stereotypy oraz edukować Czytelników w temacie gorsetów i gorseciarstwa. Odnajdziesz tutaj przydatne informacje, dzięki którym unikniesz zakupu nieodpowiedniego gorsetu, nie dasz się oszukać, wybierzesz właściwy rozmiar i zamówisz wymarzony gorset u gorseciarki. Dowiesz się, gdzie kupić dobry gorset, jak poprawnie dobrać odpowiedni typ gorsetu do swojej sylwetki i jak samodzielnie uszyć swój pierwszy gorset. Przeczytasz fachowe porady, wywiady z gorseciarkami oraz rzetelne i szczegółowe recenzje gorsetów polskich oraz zagranicznych firm.

Na blogu dzielę się z Wami również moimi innymi pasjami. Możecie znaleźć tutaj relacje z licznych podróży, przeczytać ciekawostki związane z rodem Habsburgów oraz wywiady z interesującymi osobami z branży modowej. Macie również możliwość śledzenia ewolucji mojego stylu i rozwoju, jako projektantki ubioru.

Koseatra.blogspot.com działa regularnie już prawie 6 lat i obecnie jest to najpopularniejszy oraz najstarszy polski blog poświęcony tematowi gorsetów i gorseciarstwa. O Autorce
____________________________________________________________________

Studiuję projektowanie ubioru. Posiadam wiedzę z zakresu konstrukcji ubioru, materiałoznawstwa, antropometrii, historii mody oraz krawiectwa. Interesuję się zarówno gorsetami projektantów, gorseciarek, firm sieciowych oraz aktualnymi trentami modowymi.

Stworzyłam najobszerniejszą bazę informacji dotyczących gorsetów w języku polskim. Posiadam największą kolekcję opisanych i recenzowanych gorsetów w Polsce. 

W moich zbiorach można znaleźć gorsety z polskich sklepów: Burleska, Restyle, Rebel Madness, Desdemona, PaperCats, Gorsety-pl oraz znanych marek zagranicznych, w tym również luksusowych: Puimond Progressive Corset Design, FairyGothMother & Lulu and Lush, MystiC City Corsets, What Katie Did, Timeless Trends, Erotex, VintageGoth, Revanche de la femme, Vollers, Artifice Clothing, Corset Curves, Orchard Corset, Playful Promises, Bibian Blue Barcelona, Isabella Corsetry, Agent Provocateur.

Posiadam gorsety uszyte na zamówienie od wszystkich profesjonalnych, polskich gorseciarek (SnowBlack Corsets, Vermilion Corsets, Lady Ardzesz Corset, Deathless Corsets, Corsetry&Romance) w tym wykonane również według moich autorskich projektów.

Prowadziłam wykłady edukacyjne o gorsetach w Krakowie, Warszawie i Katowicach (dla projektantów mody).

Jestem administratorem liczącej ponad 7 tysięcy członków facebook'owej grupy Gorseciary zrzeszającej gorsetowe entuzjastki.

Niedawno założyłam klub Corset Friends, aby zgromadzić osoby zainteresowane tematyką gorsetów, które chcą zintegrować się i poznać na spotkaniach, które będą odbywać się w Katowicach.

Moimi sukcesami są współprace z najpopularniejszymi sklepami z gorsetami w Polsce: Rebel Madness, PaperCats Corsets, Sklep Burleska, a także z największym producentem gorsetów na świecie CorsetDeal.

Na co dzień zajmuje się projektowaniem ubioru, obuwia, akcesoriów i biżuterii oraz pracuje nad własnymi gorsetowymi projektami.
____________________________________________________________________


My mission: Deliver value to the world

____________________________________________________________________
Like me on Facebook

Followers

Subscribe