FILMIK: Jak zasznurować gorset? (Inverted Bunny Ears Method)

4.11.14


Drugi post dotyczący tematu wiązania gorsetu. W pierwszym poście można znaleźć instrukcję dla początkujących jak założyć gorset krok po kroku. Użyłam wtedy gorsetu marki Papercars.pl, który ma z tyłu przy wiązaniu fiszbiny spiralne i dlatego jego krawędzie trochę się wyginały.

Tym razem wybrałam gorset z płaskimi fiszbinami oraz panelem podwieszanym. Aby podwyższyć poziom trudności, gorset nie jest wiązany sznurkiem, ale satynową wstążką. Wstążkami wiąże się znacznie trudniej, ponieważ są śliskie.

W tym gorsecie można zaobserwować metodę wiązania zwaną "Inverted Bunny Ears", dzięki której sznurowanie jest stabilniejsze. Post ukazujący jak zasznurować gorset tą metodą dostępny tutaj.
Gorset pokazany w filmiku otrzymałam w prezencie od znanej polskiej gorseciarki - SnowBlack. Więcej informacji o samym gorsecie znajduje się w jednym ze starszych postów.

To mój pierwszy filmik :) Jest to dla mnie całkowicie nowa forma. Zupełnie inaczej pracuje się nad postem niż nad filmikiem. Mam nadzieję, że ewentualne przyszłe filmiki będą lepsze. Tak jak od kilku lat moje posty ewoluują, tak może wyewoluują filmiki. Tylko mam pytanie: czy chcecie więcej filmików? :)

You Might Also Like

5 komentarze » • • •

 1. Świetny filmik, wszystko jest widoczne i czytelne! I jasne że chcemy więcej filmików :) Bardzo mi się podobał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój komentarz dużo dla mnie znaczy :) Dziękuję Kochana!

   Usuń
 2. świetnie,:) masz wprawę , filmów - ile tylko mozna i nie tylko instruktażowych, ale też jako model na modelce! (z półkami prosze :) )))

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmik świetny, a jako że w gorsetach nie dość że jestem nowa, to jeszcze mój pierwszy gorset również posiada owe śliskie tasiemki, filmik przydał się niesłychanie. Wspaniały blog, najlepszy taki po polsku, i oby więcej filmików :)

  OdpowiedzUsuń

Like me on Facebook

Followers

Subscribe