Klub Corset Friends - Dlaczego założyłam grupę?

14.10.16


Społeczność „Corset Friends” powstała, aby zgromadzić osoby zainteresowane tematyką gorsetów, które chcą zintegrować się i poznać na spotkaniach, które będą odbywać się w Katowicach. Tworzymy ją wspólnie, więc serdecznie zachęcamy do aktywności i zgłaszania wszelkich sugestii oraz pomysłów. Masz wpływ na to jak wygląda grupa i w którym kierunku się rozwija. Możemy stworzyć razem coś bardzo fajnego! 

Dlaczego założyłam grupę „Corset Friends”

Kilka dni temu miałam przyjemność poznać świetne osoby! Hannę i Viktorię. Hanna Świtała organizowała ostatnio spotkanie Gorseciar w Zabrzu, na którym niestety nie mogłam się pojawić, ale chciałyśmy się poznać i postanowiłyśmy spotkać się ot tak. Okazało się, że mamy wiele wspólnych tematów nie tylko dotyczących gorsetów, które zdecydowanie zeszły na dalszy plan. Hanna podzieliła się ze mną swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, obserwacjami i opowiedziała o swojej wspaniałej pasji – śpiewie. Bardzo miło zaskoczyło mnie to, że zna francuskiego śpiewaka operowego (Philippe Jaroussky) i lubi muzykę dawną. Cieszę się, że mogłam porozmawiać z nią o rzeczach, którymi interesuje się naprawdę garstka osób. Koniecznie muszę pójść na koncert jej zespołu - Hegemony.
Następnie dołączyła do nas Viktoria Barglik, która była na zorganizowanym kiedyś przeze mnie spotkaniu Gorseciar (FOTORELACJA - PIERWSZE ŚWIĘTO GORSETÓW W KATOWICACH), ale dopiero teraz miałyśmy możliwość spokojnie, dłużej porozmawiać. Viktoria studiuje historię sztuki i zajmuje się tworzeniem niesamowitych makijaży oraz bodypaintingiem. Jestem pod wrażeniem jej prac oraz pięknych zdjęć, które możecie zobaczyć tutaj

Właśnie to spotkanie z dwoma bardzo sympatycznymi osobami zainspirowało mnie do założenia Klubu "Corset Friends", ponieważ chciałabym poznać więcej ciekawych ludzi. Wspólne zamiłowanie do gorsetów jest dobrym punktem wyjścia. 
Spotkania

"Pierwsze święto gorsetów" które przygotowałam dla Was w Katowicach przyciągnęło aż około 40 osób i bardzo cieszę się z tego powodu, że Gorseciary przybyły tak licznie, bo atmosfera była znakomita, ale nie zdołałam wtedy niestety zamienić z każdym indywidualnie kilku zdań. Wtedy spotkanie miało ramowy plan i przebieg, było merytoryczne, były mini wykłady oraz gorsetowe konkursy wiedzy z nagrodami. 

Na spotkaniach Klubu Corset Friends chcę postawić natomiast bardziej na integrację i wzajemne poznawanie się. Domniemywam, że nasze spotkania będą odbywać się w znacznie mniejszym gronie oraz w bardziej kameralnej atmosferze. Nie będzie narzuconego przebiegu i wszystko ustalimy wspólnie. Jeśli Członkowie będą chcieli, to spotkania mogą być bardziej związane z gorsetami, a każde może mieć konkretny temat i gorsetowe zagadnienie. 

Mam nadzieję, że moja inicjatywa spotka się z pozytywnym odzewem i będziemy się razem świetnie bawić!Kogo zapraszam do Klubu?

Każdego! Wystarczą chęci oraz odpowiednie nastawienie. Chcę stworzyć społeczność osób kreatywnych, otwartych, pozytywnie zakręconych i posiadających pasje.

Cele grupy: integracja, inspiracja, motywacja, wymiana opinii i rad, wzajemna pomoc, wsparcie.

Będzie mi miło Cię poznać. Zapraszam do dołączenia do grupy na Facebook’u ,,Corset Friends: Spotkania Pasje Inspiracje". A tam wkrótce pojawią się informacje o dacie pierwszego spotkania oraz wiele więcej. Gorąco zachęcam do przystąpienia do klubu i aktywności!

Przyjdź i podziel się swoimi pasjami, poglądami, doświadczeniami. Zainspiruj innych i poznaj ciekawych ludzi. You Might Also Like

5 komentarze » • • •

 1. Bardzo fajna inicjatywa :)
  Pozdrawiam, Amika.

  OdpowiedzUsuń
 2. Katowice to dla mnie koniec świata ale chętnie dołączę do grupy bo uwielbiam gorsety :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jacie, czuję się mega wyróżniona!
  Było naprawdę miło i grupa to cudowny pomysł :)
  - Valyen Songbird

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna sprawa - integracja ludzi z pasją! - życzę powodzenia i rozwoju!
  ps przy okazji - bardzo dobrze że można komentować u Ciebie jako "anonimowy", bo denerwują mnie blogi bez tej możliwości :)
  Ludwik August

  OdpowiedzUsuń

Like me on Facebook

Followers

Subscribe