Do czego założyć gorset: Gotyckie stylizacje na Castle Party 2016

31.7.16

1

W czwartek rozpoczęło się Castle Party, czyli jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego odbywający się na zamku w Bolkowie i trwający cztery dni.

Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów z Polski oraz całej Europy. Ciekawym zjawiskiem i już swoistą tradycją jest też to, że znaczna część przybyłych osób przebiera się wtedy w różnego typu stroje i pozuje do zdjęć, tworząc na wydarzeniu niesamowity nastrój. Można zaobserwować wówczas wiele ciekawych stylizacji i dużą różnorodność stylów - od cyber, poprzez victorian i steampunk. 

Często stylizacje zawierają gorsety, które są bardzo popularne w gotyckich klimatach. Podczas festiwalu można było nawet poprzymierzać i kupić gorsety firmy RebelMadness, a kiedyś także nieistniejącej już marki Desdemona.

Zainspirowana wydarzeniem stworzyłam kilka gotyckich stylizacji z gorsetami nowej marki VintageGoth. Zestawienie nr 3 zawiera gorset, którego recenzji możecie się spodziewać niedługo.

A moją stylizację i zdjęcia z festiwalu sprzed czterech lat możecie zobaczyć tutaj:


4


56

7

8

9

10

11

12


13

14

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? 

You Might Also Like

6 komentarze » • • •

 1. Strasznie żałuję, że te gorsety są takie ładne a mimo to tubowate. Można określać to mianem "łagodnego modelowania" ale raczej modelowania tułowia niż talii :/ Btw, jakiś czas temu zapowiadałaś recenzję Overbustu czarnego żakardu CWL-CD-990-PO-18 VintageGoth. Pojawi się ona na blogu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Napisałam w poście: "Zestawienie nr 3 zawiera gorset, którego recenzji możecie się spodziewać niedługo."

   Gorsety o nowej konstrukcji nie są już tubami i mają spiralne fiszbiny.
   Dziękuję za komentarz i śledzenie bloga :)

   Usuń
  2. Aaaah okej, numeracja mnie zmyliła i myślałam że nr3 dotyczy tego zestawu z underem :D

   Usuń
 2. Witaj, bardzo udane stylizacje, ale bardzo mi brak informacji, gdzie można znaleźć poszczególne części bądź podania samej marki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowo i uwagi :) W przyszłości postaram się podawać te informacje. Większość rzeczy pochodzi z firmy Punk Rave, Red Queen's Black Legion, Restyle, torebki Alexander McQueen, buty Christian Louboutin. Serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Zestawy fantastyczne. Choć powiem szczerze po 3 dniach (i nocach) noszenia gorsetu na Castle Party miałam tak dość, że ostatniego dnia nosiłam go praktycznie luźno. A mój i tak nie był bardzo mocno modelujący.

  www.wczerni.pl

  OdpowiedzUsuń

Like me on Facebook

Followers

Subscribe