Overbust mock-up - gorset próbny

9.12.12


Mock-up czyli gorset próbny do idealnego dopasowania i poprawienia.

Zupełnie inaczej czuję się w gorsecie underbust a overbust i nawet rzekłabym, iż over jest wygodniejszy i łatwiej mi ciaśniej się zasznurować oraz talia wygląda mi na mniejszą niż w underach.

Niestety przez brak czasu i własne niezdecydowanie mam już ten mock-up ponad dwa tygodnie.
Gorset jest wyprofilowany w żebrach – wybrzuszenie, ale z jednej strony większe. Wolałabym mniejsze (zielone) choć wygodniejsze by było czerwone. Wydaje mi się, że talia wygląda na mniejszą z czerwonym wybrzuszeniem. Ale jak klepsydra to nie wybrzuszenie :)
Im większe wcięcie tym lepiej. Nie obchodzi mnie opinia hejterów. Będę robić to co mi się podoba :) Nie będę robić to co mi się podoba, a i zawsze znajdzie się malkontent lub osoba nie znająca się i będzie mnie krytykować. Oczywiście niekonstruktywną krytyką. Każdemu podoba się co innego.

Osobą, która mnie zainspirowała co do overbustów jest sympatyczna Niemka - Michele Köbke.

      Przycinanie      

Przycięcie wcale nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Poprawiam i sznuruję jeszcze raz i jeszcze raz... W końcu nie wiem czy nie lepszy był nieprzycięty? Dobrze, że są dwie strony, bo wydawało mi się, że za pierwszym razem dobrze przycięłam.
 Zepsułam... i teraz się marszczy tam gdzie jest 'źle'.

                                            Gorset będzie ozdobiony aplikacjami z poniższego zdjęcia

Koronki / aplikacje z USA
Nie powiem u której zdolnej gorseciarki zamówiłam, ale łatwo się domyślić :D Powiem tylko, że mogę na niej polegać, zawsze znosi moje fanaberie i wie o co mi chodzi, a gorsety od niej są ładniejsze niż sobie wymarzyłam.

Inspiracje 


Bizarre Design

You Might Also Like

4 komentarze » • • •

 1. Ja też uwielbiam przesadnie małą talię i do tego baaardzo długie włosy :D

  Hethell

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybacz ale wg mnie to został Ci już sam kręgosłup..Nie jestem hejterką, ale niesmaczne się to zaczyna robić, jak Cię podziwiałam, tak teraz robi mi się niedobrze, jak zastanawiam się gdzie znajdują się Twoje jelita..

  OdpowiedzUsuń
 3. A zastanawiałaś się gdzie znajdują się jelita kobiet w ciąży? ;> Moje trochę w podobnym miejscu.

  Jeśli to dla Ciebie niesmaczne i robi Ci się niedobrze to lepiej nie oglądaj - proste ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla niektórych może wydawać się to niesmaczne, ale to sprawa autorki. Myślę, że powinny wchodzić tu osoby zainteresowane stylem, gorsetami, po prostu gotykiem... A hejterzy, niech sobie hejtują wielce "true" dziewczynki- gotki, które na to zasługują.

  OdpowiedzUsuń

Like me on Facebook

Followers

Subscribe